czwartek, 9 sierpnia 2012

Prośba

Witajcie po raz drugi tego dnia :).
Jak pewnie zauważyliście, dzisiaj mój blog uległ małej przebudowie, dodałam etykiety i podzieliłam blogroll na 2 części :D. Ciągle staram się go ulepszać tak, aby Wam jak najlepiej go się odbierało. W związku z tym mam pytanie:

Czy jest Waszym zdaniem jeszcze coś, co mogłabym zmienić w wyglądzie bloga, aby stał się bardziej czytelny, może coś wyeksponować bardziej, a może czegoś Wam wręcz brakuje?

Każda informacja, porada, wskazówka jest dla mnie na wagę złota :)

Dziękuję z góry za wszystkie wypowiedzi :)

Catalinka :))

12 komentarzy:

 1. wiesz co, mogłabyś zmniejszyć liczbę wyświetlanych blogów w blogrollu, bo ciągną się w nieskończoność :D taki układ mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu mam wszystkie te, które obserwuję i jeszcze inne i dlatego ich jest tak mnóstwo :p. Zrobię z tym porządek, od dawna się przybieram, tylko czasu brak żeby przejrzeć te, które mnie baaaardzo interesują ;)

   Usuń
  2. wiem, wiem, też tak mam, chodziło po prostu o zmniejszenie liczby wyświetlanych, bo automatycznie ustawione jest 'wszystkie', ja zawsze sobie zmieniam na 10 i rozwijam kiedy chcę zobaczyć coś nowego ;)

   Usuń
  3. już teraz będzie pięknie :p. Rzeczywiście będzie może wygodniej dla tych co chcą przejrzeć, dziękuję za zgłoszenie uwagi :)

   Usuń
 2. Dałabym "Czytam o książkach" i "Czytam o kosmetykach" jedno pod drugim. Tak jest tego chyba trochę za dużo z lewej strony. No ale to tylko moja osobista sugestia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety, już dawno sobie tak uplanowałam, że będzie obok siebie ;)

   Usuń
 3. Kochana jutro wyśle Ci moją recenzję bajki z dzieciństwa ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzisiaj się ukaże jako recenzja gościnna :)

   Usuń
 4. Jutro także coś Ci wyślę na poprawę blogaska ♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 5. Może kolory, bo są mdłe.
  Ale pozdrawiam i będę zaglądała:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorystyka z pewnością będzie się jeszcze zmieniać :)

   Usuń

Zostaw tutaj ślad swojej obecności, z chęcią przeczytam i odpowiem na Twój komentarz :). Coś Ci się nie podoba lub z czymś się nie zgadzasz? Napisz mi o tym. Anonimie, podpisz się