czwartek, 18 kwietnia 2013

High five! - Książki, które czekają na mojej półce

Hej :). Dzisiaj jeden z postów, które lubię tworzyć, gdy nie mam już co recenzować, bo książka nie jest jeszcze przeczytana, a te które miałam opisać na bloga są już opisane :). 

HIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp...

Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami.


Kolejnym tematem zabawy są książki, które czekają na mojej półce. 

1. Katherine Webb - Dziedzictwo - jest to książka mojej siostry, ale czasowo przebywa na mojej półce, wciąż czeka na swoją kolej2. Juliusz Verne - Tajemnicza wyspa - kiedyś co prawda zaczęłam ją czytać, ale bardzo szybko mnie znudziła. Ciągle obiecuję sobie, że nadejdzie jej czas :). 
3. Paweł Zuchniewicz - Papież z Polski. Nasz święty - książka wygrana kiedyś w konkursie międzyszkolnym, jeszcze w czasach liceum. Leży i leży, czas w końcu przeczytać :)4. John Verdon - Wyliczanka - powieść, na którą miałam przeogromną ochotę od kiedy tylko została wydana. Fabuła jest interesująca, okładka odpowiednio mroczna, teraz tylko znaleźć dla niej czas :)
5. Antoine de Saint-Exupéry - Ziemia planeta ludzi. Kolejna książka, która jest na mojej półce dłużej niż 2 miesiące, a nie doczekała się przeczytania. "Mały książę" mi się spodobał, więc mam nadzieję, że i ta książka przypadnie mi do gustu.7 komentarzy:

 1. Bardzo chciałabym przeczytać "Dziedzictwo"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będzie to ciekawa lektura :)

   Usuń
 2. "Wyliczanka" i "Dziedzictwo" wydaje się być bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyliczanka musi być ciekawa, już fabuła brzmi zachęcająco :). A "Dziedzictwo" już kilka osób mi polecało :)

   Usuń
 3. Nic tu dla mnie, ale pocieszę Cię, że ja mam ponad setkę nieprzeczytanych własnych i staram sie nadrabiać ile mogę, ale ciągle dokupuję nowe:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Twoja biblioteczka jest imponująca, a u mnie zapasy nie są takie duże :)

   Usuń

 4. "Wyliczankę też posiadam", ale jeszcze po nią nie sięgnęłam, "Tajemniczą wyspę" czytałam jako dziecko. Miłej lektury życzę:)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw tutaj ślad swojej obecności, z chęcią przeczytam i odpowiem na Twój komentarz :). Coś Ci się nie podoba lub z czymś się nie zgadzasz? Napisz mi o tym. Anonimie, podpisz się