wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych świąt!

Kochani!

Dzisiaj jest dzień szczególny, dla mnie zdecydowanie jeden z najważniejszych w roku. Dzień, w którym wszystkie smutki, troski i nieporozumienia odchodzą na bok. Czas przebaczania, wiary, nadziei i miłości. Pewnie teraz przygotowujecie się powoli do wieczornego świętowania, wręczania prezentów. Wiem, że to jest zabiegany dzień, więc tym bardziej dziękuję Wam, że akurat teraz mnie czytacie :). 

Chcę Wam życzyć przede wszystkim szczęścia i spokoju. Miłości, nie tylko w dniu dzisiejszym, ale przez 365 dni w roku. Uśmiechu, który będzie gościł na Waszych twarzach i poprawiał nastrój osobom, które spotkacie na swojej drodze. Zdrowia, dla Was i bliskich. Łagodzenia konfliktów i sporów. Doceniania tego, co macie.

To teraz bardziej "Catalinkowo": życzę Wam masy książkowych prezentów (trafionych!), żeby Mikołaj dał Wam wszystko to, co umieściliście na Waszych listach wymarzonych książek (jeśli nie da, to na bank nie byliście grzeczni :P). Żebyście byli szczęśliwi, zdrowi i żeby Wasze życie układało się jak najlepiej. Żeby wydawnictwa wydawały szybko kontynuacje wyczekiwanych serii, oczywiście z mega rabatami :). Blogującym życzę, żeby Wasze blogi się rozrastały, żeby przybywało Wam fanów (sobie też tego życzę :D). I cóż, za rok mam nadzieję, że widzimy się w tym samym składzie, powiększonym gdzieś tak o 100 :))

Wesołych Świąt i buziaki :*

Ps. Jakbyście w święta odeszli chwilę od stołu to zapraszam na bloga, recenzje są już zaplanowane :)

9 komentarzy:

 1. Nawzajem i życzę jeszcze więcej obserwatorów oraz wspaniałe satysfakcji płynącej z blogowania i recenzowania. Wielu współprac, prawdziwych czytelników i wspaniałych recenzji. Przerwa od świętowania, na Twoje recenzje? Zawsze <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie też życzę mnóstwa książek i wszystkie najlepszego z okazji Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby Tobie również spełniły się te wszystkie życzenia! :-) Wesołych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt :) A pewnie, że wpadnę, u mnie też będzie recenzja/e i podsumowanie tego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego i wytrwałości w pisaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, czego Ci życzyć, więc życzę wszystkiego najlepszego i przyjemności z lektur i prowadzenia bloga. :-) A recenzje będę czytać na pewno, bo swoje świętowanie skończyłam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tobie życzę tego samego - mnóstwa super książek, elastycznego czasu, by móc je wszystkie przeczytać, super kosmetyków.... ;) I w ogóle - wszystkiego naj ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne dzięki za piękne życzenia :)
  Ja też życzę Ci wszystkiego naj naj naj. Mam nadzieję, że Św. Mikołaj nawiedził Cię z wielkim workiem książkowych prezentów.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw tutaj ślad swojej obecności, z chęcią przeczytam i odpowiem na Twój komentarz :). Coś Ci się nie podoba lub z czymś się nie zgadzasz? Napisz mi o tym. Anonimie, podpisz się