czwartek, 19 grudnia 2013

Moja lista marzeń :)

Cześć, dzisiaj przedstawiam Wam swoją małą listę marzeń :). Oprócz numeru 6 sama klasyka, bo wśród nowości jest zbyt duży wybór :P

1,2. Tove Jansson - Muminki księga pierwsza i druga - wszystkie Muminki zebrane w dwóch tomach
3. William Shakespeare - Tragedie i kroniki - cudne wydanie, "Komedie" przyszły w środę ze Znaku i jeszcze bardziej wzmożyły mój apetyt :)
4. Margaret Mitchell - Przeminęło z wiatrem - film bardzo mi się spodobał, więc czas nadrobić książkę
5. Lew Tołstoj - Anna Karenina - od dawna planuję poznać tego autora, a ta książka wydaje mi się świetna
6. Suzanne Collins - W pierścieniu ognia - chcę przeczytać zanim obejrzę film, zbieram też trylogię w filmowych okładkach
Muminki. Księga pierwsza - Tove Jansson
Muminki. Księga druga - Tove Jansson
Tragedie i kroniki - William Shakespeare
Przeminęło z wiatrem - Margaret Mitchell

Graficznie może nie udało mi się zbyt pięknie przedstawić mojej listy marzeń, ale tak strasznie blogger nie chciał współpracować i przerzucał mi okładki, że moja irytacja nie miała granic :). 

Macie swoje listy marzeń? Podlinkujcie, może coś mi wpadnie w oko, żeby dodać do tej listy :)

14 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że lista marzeń szybko się ziści :D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Przeminęło z wiatrem" mam w trzytomowym bardzo starym wydaniu, więc chętnie przygarnęłabym jakieś nowsze. "Tragedie i kroniki" mi się marzą, a i kochane Muminki oraz "Annę Kareninę" bym przygarnęła:) Więc właściwie wszystko oprócz WPO, bo całą trylogię dostałam na urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komedie to wiesz, że mam ale posiadam też właśnie takie wydanie Anny Kareniny (tylko na razie szwagier się pożyczył). Muminki też posiadam, to jeszcze nabytki z dzieciństwa, kupione przez rodziców:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 6 pozycja - już czytałam - pozostałych nie i nie wiem czy sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, miałam kiedyś wszystkie Muminki. :D Moja lista marzeń ciągle się zmienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się marzy "Obłęd `44". :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeminęło z wiatrem to moja ukochana książka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Muminki kocham strasznie mocno!

  OdpowiedzUsuń
 9. Muminki - dzieła zebrane, to brzmi dumnie:) Chciałabym te książki zobaczyć u siebie:) Szekspir w takim wydaniu także strasznie kusi:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja wymarzoną listę prezentów opublikowałam już na blogu:) Życzę Ci, żeby Mikołaj przyniosł je wszystkie!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Muminki rządzą :) też strasznie lubię opowieści stworzone przez T.J. i czekam z niecierpliwością do czasu gdy moja córka będzie na tyle duża bym mógł przeczytać jej te historie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Miło jest tu zobaczyć Muminki :) Jestem u Ciebie pierwszy raz, ta mieszanka książkowo-kosmetyczna może być wybuchowa, ale z pewnością bardzo ciekawa. Dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Chciałabym przeczytać "Annę Kareninę" oraz naturalnie "W pierścieniu ognia", która to książka, mam nadzieję, zagości na mojej półce już niedługo :) "Przeminęło z wiatrem" również warto by było znać, no i Shakespeare :)
  Mery pewnie by mnie za to zabiła, poćwiartowała i wrzuciła do gorącego oleju, ale nie przepadam za Muminkami. Próbowałam kiedyś przeczytać, ale nie wyszło :P

  OdpowiedzUsuń

Zostaw tutaj ślad swojej obecności, z chęcią przeczytam i odpowiem na Twój komentarz :). Coś Ci się nie podoba lub z czymś się nie zgadzasz? Napisz mi o tym. Anonimie, podpisz się